MANOTHERM Beierfeld & ARMATURENBAU

Domů Novinky Produkty Speciality Katalog O nás Manotherm Kontakt Napište nám
ATIO, s.r.o.
ul. Práce 1367
277 11 Neratovice

Tel.: 315 687 976-7
Fax: 315 688 205
E-mail: mail@atio.cz
Vizitka firmy (vCard)

MANOTHERM Beierfeld GmbH

Logo MANOTHERM Závažová pumpa PD 600 Společnost MANOTHERM Beierfeld GmbH byla založena v roce 1991 jako dceřinná společnost firmy ARMATURENBAU GmbH. Přesto se nejedná o zcela novou firmu, protože jejím základem je bývalá "Meßgerätewerk Beierfeld", která měla dlouholeté zkušenosti s výrobou měřicích přístrojů a zařízení. I v dnešní době lze po celé ČR najít velké množství původních tlakoměrů a kalibračních zařízení, které spolehlivě slouží po desetiletí, obzvlášť závažové pumpy typu PD jsou proslulé svou životností a odolností. Z někdejší firmy zůstaly zachovány znalosti, logo a kontinuita výroby, osvědčené přístroje a zařízení jsou v inovované podobě vyráběny dodnes, na původní zařízení jsou nadále dostupné náhradní díly a servis.

MANOTHERM Beierfeld Po založení prošla nová společnost bouřlivým vývojem. Během let došlo k mohutným investicím do výrobních zařízení, modernizaci technologií a přestavbě a rozšiřování výrobních prostor. Bylo vyvinuto mnoho nových typů přístrojů a do výrobního programu byly přidány tlakové a později i bimetalové teploměry. Díky neustálému rozvoji a hlavně důrazu na prvotřídní kvalitu se MANOTHERM Beierfeld GmbH může v současnosti řadit k nejmodernějším firmám ve svém oboru a s více než stovkou zaměstnanců patří mezi středně velké společnosti.

Sídlo firmy je v Krušných horách ve městě Grünhain-Beierfeld, cca 35 km od Chemnitzu, Sasko.

MANOTHERM Beirfeld GmbH zajišťuje prodej v bývalém východním Německu a je zodpovědná za export do východní Evropy a do všech zemí bývalého Sovětského svazu.ARMATURENBAU GmbH

Logo ARMATURENBAU Mateřská firma ARMATURENBAU GmbH byla založena v roce 1903 s cílem vyrábět maximálně odolné a spolehlivé tlakoměry. Již zanedlouho po vzniku byla společnost známa jako výrobce velmi kvalitních přístrojů a více než stoletá tradice je zárukou, že se vytyčeného cíle podařilo dosáhnout.

Během mnohaleté existence firmy bylo vyvinuto a do výrobního programu zahrnuto velké množství nových typů přístrojů - membránové a krabicové tlakoměry, oddělovací membrány, snímače tlaku atd. Logickým krokem k rozvoji pak bylo odkoupení bývalého podniku "Meßgerätewerk Beierfeld" a založení dceřinné firmy MANOTHERM Beierfeld GmbH v roce 1991. Díky doplnění a rozšíření výroby je v současném dodavatelském programu kompletní sortiment přístrojů a zařízení pro měření tlaku a teploty.

ARMATURENBAU Dlouhodobá stabilita firmy je dána hlavně trvalým rozvojem, vysokými kvalitativními nároky a stálými investicemi do nejmodernějších technologií a výrobních zařízení, které zaručují náskok před konkurencí. Také díky tomu malý rodinný podnik dorostl ve velkou společnost, která má přes 150 zaměstnanců.

Firma sídlí v Dolním Porýní ve městě Wesel-Ginderich, cca 55 km od Düsseldorfu, Severní Porýní-Vestfálsko.

ARMATURENBAU GmbH má na starosti prodej v bývalém západním Německu a zodpovídá za export do západní Evropy a zbývajících zemí světa.

Obě společnosti jsou certifikovány podle DIN EN ISO 9001.